| diva99 a întrebat:

Ce rasa de animal va place?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac foarte mult cainii lupi love struck.
pe strada am gasit unul. la inceput m-am speriat foarte tare pentru ca era langa picioru meu si ma mirosea big grin... dar m-am imprietenit repede cu ea love struck. Am stat vreo 2 ore cu ea pe strada :X. Fiecare baiat care vreia sa vina la mine se speria de ccainele meu de paza smug. Of. cand am mers sa iau o paine pentru ea ma asteptat in fata magazinului :X. Era foarte adorabila love struck:X:X of, of pacat ca nu am putut sa o iau pentru ca eraprea mare si eu stau la bloc sad.

32 răspunsuri:
| HelpMePlss a răspuns:

Bichonul maltezlove struck

| CaliforniaLove a răspuns:

Pff, imi place foarte foarte muult Chow Chow :X:Xii iubesc, dar nu pot sa-mi iau, nu vrea mama, spune ca stam la apartament.sad

| betybetybety a răspuns:

Caniche sunt adorabili