| vRemi a întrebat:

Ce rasa de caine este aceasta : http://pbs.twimg.com/profile_images/425588213135450114/t Cj8utGR.jpeg?

Răspuns Câştigător
| RedNose a răspuns:

Pomeranian toata ziua:
http://basnauz.nettisivu.org/files/2011/11/bliss3.jpg

Pudel-ul are parul cret, iar yorkie nu exista doar negru si e negru cu pete de foc sau argintiu.

| vRemi explică (pentru RedNose):

In sfarsit un om care cunoaste, mersi mult prietene.

tot respectu, funda.

| RedNose a răspuns (pentru vRemi):

Cu intarziere, dar e bine si asalaughing In ultima vreme nu prea am avut timp de TPU-hobbys & pets, dar stau la dispozitia oricui are probleme cu cainii, dar si cu alte animale.

| vRemi explică (pentru RedNose):

Intreb de curiozitate, ai studii la facultatea de medicina veterinara?
Sau doresti sa urmezi acest job?

| RedNose a răspuns (pentru vRemi):

Nu,dar mi-as fi dorit sa urmez facultatea de medicina veterinara, fiind foarte grea am mers pe altceva.
Stiu multe fiindca imi plac foarte mult animalele, m-am documentat mult inainte sa-mi iau caine si am tot bagat la cap sfaturi ce tin de medicina de la unii si altii, medici sau oameni care cresc de ani buni animale. Iar multe lucruri le stiu si din experienta proprie.

11 răspunsuri:
| Karinakari99 a răspuns:

Yorkshire Terrier.

| ღCARMELAღ a răspuns:

Yorkshire Terrier.

| Ramona1001 a răspuns:

Buna!
este Yorkshire Terrier happy
Sper ca te-am ajutat!

| Ramona1001 a răspuns:

Buna are dreptate RedNose este Pomeranian
Scuze de primul mesaj!

| Jessicastarcool a răspuns:

Este pudel
crede-ma am aceiasi rasa la mine si daca nu ar fi culoarea identica, nu avea sa-mi dau seama
funda te rog

| vRemi explică (pentru Jessicastarcool):

Nu e pudel.

| KiLlErU21414346 a răspuns (pentru vRemi):

Pudel ma ce nu intelegi tantalaule