| Clujean25 a răspuns:

E pui de bull terrier.

| bmliohndu a răspuns:

Este un pui de amsraf
Funda? big grin

| Clujean25 a răspuns (pentru bmliohndu):

Poate voiai să spui amstaff, dar cel din link e pui de bull terrier.

| bmliohndu a răspuns (pentru Clujean25):

Da amstaf am vrut sa spun insa am pasat din greseala pe r insa te asigut 100% ca in poza nu este bull terrier bull terrierul are capul cu totul altfel adica oval in niciun caz rotund probabil tu ai spus asta din cauza formei de la urechi dar nu doar bull terrierii au urechile asa

| bmliohndu a răspuns (pentru bmliohndu):

Plus ca bull terrieri au ochii foarte foarte mici big grin. crede-ma fratele meu dreseaza caini de 6 ani ma pricep destul de bine

| AlinaValentina97 explică (pentru bmliohndu):

Am gasit, este un bulldog francez.

| Florian_Radu_1991 a răspuns:

Bulldog francezwinking