| thelovelyangel a întrebat:

Ce rasa era cainele lui Lady Gaga care a murit si se numea Rumpus?

Răspuns Câştigător
| RedNose a răspuns:

Dog germanhappy

| RedNose a răspuns (pentru RedNose):

Da,am dat raspunsul rapid si am uitat de great dane(marele danez). Daca nu ma insel apare intr.un videoclip cu doi danezi, rumpus si lava, parca asa ii chema. Deci raspunsul era great dane, oricum, nici dog.ul German nu.i prea departebig grin

8 răspunsuri:
| andrw1929 a răspuns:

Dog german

| Finetti1313 a răspuns:

Caniche. Sper ca te referi la flocosenia aia pufoasa. laughing))

| thelovelyangel explică (pentru Finetti1313):

Nup. Cainele cel mare cu par scurt si cu o privire inspaimantatoare!

| Finetti1313 a răspuns (pentru thelovelyangel):

Aaa... Great Dane. Sunt sigura. happy

| ѕოiℓ a răspuns:

Cainele se numea Dog German.

| 12345Anonim a răspuns:

Sincer,chiar nu stiu dar daca vrei sa fi sigura cauta pe internet.Caut si eu si iti spun raspunsul.Ok?

| drbugsy a răspuns:

Marele Danez