| lavinutza10 a întrebat:

Ce rase de caini aveti sau var placea sa aveti? funda!

Răspuns Câştigător
| krena a răspuns:

Eu am o catea + puii(10) de Ciobanesc German si inca o catea de Ciobanesc de Bucovina.As vrea sa am un Bulldog American si un Amstaff funda?

14 răspunsuri:
| InstinctPr3ciS a răspuns:

Am : Boxer Si Dog German.
Caini cu un aspect fizic impunator.
Caini cu o putere enorma.
Caini ascultatori.
Caini iubitori.
Caini usor de dresat.
Caini buni de paza.
Caini buni de companie.
Loiali stapanului.
... smug
Sunt niste catei destul de buni.
... smug
Si as-i mai vrea : Cane Corso Si Dog Argentinian.

bfT.

| InstinctPr3ciS a răspuns:

PredatoR
1- Informeazate si tu inainte sa vorbesti.
2- Uita-te si tu pe net la top 10 cei mai puternici caini.
http://www.trilulilu.ro/coolrazvy/d44e982875aff9
3- Alta data vorbeste dupa ce te informezi, nu vorbi ca sa nu adormi.
4- Daca ai fi avut un boxer tiai fi dat si tu seama, si nu ai mai vi aberat pe aici.
;).

| InstinctPr3ciS a răspuns:

Http://www.trilulilu.ro/coolrazvy/d44e982875aff9
PredatoR, informeazate mai bine, si data viitoare nu mai vorbi ca sa nu adormi.;)

| PredatoR a răspuns:

Rottweiler.
Cainele bun la toate, foarte inteligent, cel mai bun caine de paza, foarte bun caine de companie, iubitor cu copii, caine autoritar, aspectul fizic este impunator, puternic, usor de dresat, foarte loial stapanului si este un caine frumos.
Deci nu vad ce ar putea sa-ti ofere un caine mai mult de atat...

| PredatoR a răspuns:

@CrisTiaN
Daca si boxeru e caine puternic si bun de paza e clar...laughing

| PredatoR a răspuns:

@CrisTiaN
Boxerul nici nu se incadreaza in primele 2 categorii de caini deci nu este considerat un caine agresiv sau periculos, nu tebuie sa ai 18 ani ca sa detii un boxer si nici sa-ti bati capul cu el la asociatia chinologica, politie etc.
O pazi el, da' e mai bun ca animal de companie.

| ellai a răspuns:

Mi-as dori foarte mult un husky siberian. mi se par cei mai draguti cani, atat mici cat si atunci cand cresc.

| BlkDrmm a răspuns:

Saint Bernardlove struck

| Alberto_8291 a răspuns:

Pai eu am un pui de labradur cu metis dar mai mi-ar placea sa am si un husky. Funda?

| monochrome a răspuns:

Pomeranian. love struck

| skumpimalina a răspuns:

Mie mi-ar placea sa am bichon maltez, beagle, alaskan klee kai sau golden retriever

| deea_2235 a răspuns:

Am un siberyan husky si un bichon havanez mi-ar placea sa am si un sharpei sau un cow cow funda?

| daisydeedee a răspuns:

Eu am pechinez german...o scumpa si eu as mai vrea sa imi cumpar in bochon malteze

| Lory_4122 a răspuns:

Mie sincer mi-ar placea sa am un ciobanesc de berna :X