| anonim_4396 a întrebat:

Ce rase de caini pot bate in lupta un Pitbull? As vrea mai multe rase! merci

Răspuns Câştigător
| PiTbuLuL a răspuns:

O singura rasa are sanse mici in fata pitbului Tosa Inu asa zis cainele ninja razboinic lupta fara sa faca galagie.Asta e rasa cu sanse mici in fata unui pitbul.

43 răspunsuri:
| Moldoveanu_Denis_2003 a răspuns:

Pitbullu isi ia bataie de la:doberman, amstaf, kangalsi bresa kanario.

| Robi_Ilyes_1988 a răspuns:

Mai au sanse si asia central presa canario cane corso depinde cum atrenati dar la lupte de cani pitbull argentin dog cane corso cei mai bun

| Robi_Ilyes_1988 a răspuns (pentru marius10lucian):

Bravo ai dreptate

| Isvoranu_Cosmin_1993 a răspuns:

Rase care pot bate un pitbull fara nici un fel de probleme: kangall, tosa inu, bully kutta, alabai, caucazian etc.

| Reisuke a răspuns:

Eu unu am amstaff nu l-am pus nici o data sa se bata dar parerea mea e ca daca il atrenezi etc nu o sa ai nici o problema cu el in lupa totul tine de atrenament

| Barbu_Alexandru_1993 a răspuns (pentru feraryyy78):

Asa este?

| Barbu_Alexandru_1993 a răspuns (pentru Moldoveanu_Denis_2003):

Boss nu știi ce vorbești... Frate dacă nu știți nu comentați voi ce vedeți pe net normal ca dacă e un pitbull dala slăbănog care nu știe normala ca își ia bătaie dar poți sa pui tu orice rasa de câine ca nu bate pitbullul... Pitbullul e taticul lor la bătaie?

| Barbu_Alexandru_1993 a răspuns (pentru aless007):

Abia acum am văzut ca răspundeam de mult... Pai tu știi ce vorbești pitbullul ii mănâncă pe toți la un loc... Frate stai liniștit în banca ta și nu răspunde aici dacă nu știi

| Lupu_Mario_1990 a răspuns:

Singura rasa care poate umora orice specie din specia canidae e KANGALUL(750psi)#Pittbul(235psi)Wolf(407)

| Lupu_Mario_1990 a răspuns (pentru sarmalele):

De fapt nu chiar 367...ci 338(dar totuși cel mai periculos câine din lume e KANGALUL in pnm(750 fix psi)))

| Lupu_Mario_1990 a răspuns (pentru karasel):

Ai perfectă dreptate (KANGALUL bate tot în ***(750psi mușcătura )dar poate sa fie și 1000daca e forte fff nervos)

| Adrian_Salagean_1969 a răspuns:

Kangalul este foarte puternic si de asemenea viobanescul de asia centrala dar Kangalul este si foarte rapif nu se teme de nici un animal salbatic sau domestic, ce sa mai vb fe pitbul sau si mai rau amstaf daca este antrenat cum trebuie nu are nici o sansa pitbulul in fata lui.

| Marius_Moreanu_1976 a răspuns (pentru Florin_Topan_1975):

Esti cam.....nestiutor...cea mai puternica muscatura o are kangalul in jur de 745psi