| KaRiNa_6094 a întrebat:

As vrea sa imi spune-ti si mie cat mai multe rase de caini. multumesc

Răspuns Câştigător
| ioana100 a răspuns:

Eu iti spun din minte,nu am de ce sa ma uit pe internet pentru o amarata de fundita...
pekinese,dalmatian,canishe,rottweiler,ciobanesc unguresc ***,ciobanesc mioritic,ciobanesc carpatin,ciobanesc de Bucovina,westie,ciobanesc caucazian,chow chow,buldog englez,ogar afgan,boston terrier,corgi,beagle,border collie,collie,golden retriver,pit bull,bull mastif,bull terrier,chihuahua,pomeranian,yorkshire terrier,akita inu,shiba inu,akita american,weimaraner,pug,fox terrier cu par sarmos,fox terrier cu par neted,boxer,bichon maltez,bichon bolognez,bichon frise si cam atat ce imi amintesc, sunt mult mai multe rase de caini care exista si care le cunosc dar nu imi mai aduc aminte, oti consulte un site specializat de animale pentru mai multe informatii. Sper ca te-am ajutathappy

3 răspunsuri:
| LoveNiki a răspuns:

Bergamasco
Ciobanesc German
Ciobanesc Australian
Komondor
Kuvasz
Puli
Ciobanescul Belgian
Border Collie
Briard
Old English Sheepdog
Ciobanescul Olandez
Beauceron
Ciobanescul de Shetland
Ciobanesc alb elvetian
Cane Corso
Boxer
Rottweiler
Mastiff - ul Tibetan
Pero de presa canario...

Fundita plz big grin

mai e : Pechinez, bichon, caniche, shih - tzu, ciobanesc mioritic, amstaff, pitbull, caucazian, bulldog (francez/englez/american)...

Scz nu prea am timp in ori ce caz sunt foarte multe in jur de 200 tongue

Imi dai fundita te rog? si daca mai ai intrebari te ajut cu placere big grin.

| Geo_5638 a răspuns:

Dalmatian,ciobanesc german, hanski,