| WhiteTiger a întrebat:

Ce rase de caini va plac? (mie imi plac cei husky)

Răspuns Câştigător
| RoxiiSiAtat a răspuns:

Husky si labrador

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Rasa mea preferata este Cavalier King Charles Spaniel. Acesti caini sunt ideali pentru viata in apartament, dar si la casa. Dupa parerea mea, sunt unii dintre cei mai afectuosi, devotati, inteligenti si frumosi caini din rasele de talie mica. Nu au o blana foarte lunga (nu trebuie tunsi), asa ca n-o sa fie casa plina de par, nu sunt foarte galagiosi, sunt extrem de ascultatori si, ceea ce conteaza destul de mult, nu se uratesc odata cu varsta. Niste poze http://photobucket.com/images/cavalier%20king%20charles%20spaniel/ (sunt mai multe pagini) si un video cu si despre Cavalier King Charles Spanieli http://www.youtube.com/watch?v=ave3YP77vhU.
P. S. Dar si husky imi plac.

| Șttefania a răspuns:

Bichon, Si-tzu, Beagle

| ExtraSakadat a răspuns:

Pai:
1.Chow Chow
2.Papillone
3.Bichon Frise
4.Chiaua
5.Labrador
6. Yorkie
7.Labradoodle
8.Cavalier King Charles Spaniel
9. Pug [Mops]
10.Border Collie
11. Whippet
12.Husky
13. Goldendoodle
14. Golden Retriever
15.Beagle
16. Bulldog francez
17.Shih-tzu
18. Dalmatian
19.Collie
20. Jack Russel Terrier
21.Rottweiler
22.Shar-Pei
23. Westie

| Sოﺁℓε a răspuns:

Buna!
imi plac lupii mult, si tekeli -soricar laughing felul llor mic si petele alea mici imi plac fooarte muult!

| Geronimo9234341 a răspuns:

Hiiii,
Si mie imi plac husky destul de mult, dar asi prefera un bichon bolognes sau un coker spaniol.Husky sunt greu de intretinut si vara daca nu ai clima in casa ----- RIP.
Parerea mea.

| pinkrulz1994 a răspuns:

Chihuahua:X husky alaska si dobermannbig grin

| OzVrajitorul a răspuns:

Dobermanul cine a avut stie despre ce este vorba.tongue

| ˇVelvetMeˇ a răspuns:

Cxii for husky big grin