| IchinCatalin a întrebat:

Ce rase de catei va plac? mie labrador

16 răspunsuri:
| T7uk a răspuns:

Pitbull, Amstaff, Golden Retriver, Border Collie.

| T7uk a răspuns:

A si am uitat de Ciobanescul Caucazian si Doberman.

| PredatoR a răspuns:

Rottweiler
Amstaff
Ciobanesc German

| Dahliaa a răspuns:

Și mie îmi plac foarte mult labradorii. Sunt niște câini foarte inteligenți și iubesc foarte mult copii. Poți să îi dresezi ușor. In general, mie îmi plac toate rasele.

| Chαяtreux a răspuns:

Ciobanesc-German si Husky

| Chαяtreux a răspuns:

Ciobanesc German si Samoyed

| Paulla a răspuns:

Malamutul de Alaska, Dobermann-ul Pinscher, Rottweiler-ul, Marele câine de munte elveţian, ciobănescul caucazian, Amstaff-ul şi Husky-ul siberian.

| Dumnezău a răspuns (pentru Paulla):

So...you like it big?batting eyelashes

| anonim_4396 a răspuns (pentru Paulla):

Am avut un caucazian femela, pe langa alti caini. Il tineam intr-un lant gros si il tot rupea; distrugea gardurile de lemn la vecini si le infuleca gainile, ba a omorat vreo 2-3 caini care au intrat pe teritoriul ei. Desi era pericol public, era foarte jucausa dar intr-o zi, era sa omoare un tigan. Caucazianul cand ataca, prinde de gat inamicul si il tranteste de pamant, dupa aceea il... cioparteste, daca ii e foame rau, il va manca. Astia sunt puternici rau, mai degraba ei te plimba; daca ai de gand sa iti iei unul, iti recomand sa te apuci de salahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place orice rasa, dar in special Yorkshire terrier (de care am)

| Zoey112 a răspuns:

Huski happy dar am ciobanesc happy

| IncorrectUsername a răspuns:

Husky:X

| maryo238 a răspuns:

Imi plac: pechinez
pitbull
amstaff
cel mai mult bull terrier
boxer
ciobanesc german
si altele big grin

| Yuukyy a răspuns:

Labrador si Saint Bernard love struck

| Ancutza99lovly a răspuns:

Mie imi plac foarte mult rasele :
Caniche
Bichon
Ciobanesc German
Labrador
Pikinez
Lup Huski
Si mai sunt multe rase care imi plac, dar as face o lista prea mare :* pe pup :*

| Alexandra_Sonia_1997 a răspuns:

Si mie imi plac labradorii. Chiar am un pui, de 4 luni. Il cheama Hector