| DrugFree a întrebat:

Ce rase de iepuri aveti? De cand ii aveti? Cati aveti? Ce le dati sa manance?
Va plac?

4 răspunsuri:
| DrugFree explică:

Raspund si eu : Eu am uriasul belgian, uriasul german alb, uriasul german pestrit. iepure olandez, iepuurele pitic gri, iepurasul arlechin, angora si iepuri de talie mica, dar si unii mari, nu pot sa spun fiecare rasa imparte, ii am pe unii de foarte mult timp dar, vad ca au inceput sa se mareasca cu doi in fiecare zi. Deci am foarte multe rase. Le dau sa manance salata, varza si morcovi

| DrugFree explică:

@NicoOle16 dai mai multe detalii despre ei si iti spun ce rasa sunt, sunt expert in iepuri!

| mika a răspuns:

Eu nu am nici o rasa de iepure nu-mi permit sa cresc intr-un apartament de 2 camere vreo unu, si pe deasupra locuiesc singura cand sunt plecata cine are gija de ei?sad
dar daca as sta la curte as vrea 2 din aia albi pufosi si cu ochii ros aprins si i-as hrani cu iarba si cu morcovi:X

| LoReDaNa a răspuns:

Pai nu am eu bunici big grin

si nu stiu cum se numest, unu sunt albi, negri, gri, sh unu gri cu alb big grin

pai prima data a avut un iepure sh o iepuroaik sh acum are aproape 7 ca nu mai poate sa ii mai tinabig grin
Vara stiu ca tr sa le dau, apabig grin, grau, porunb, trivoi sh atatbig grin

Da imi plac f. mult:X:X sunt asa drahuti, dar nu imi place sa le fac curat crying e oribil laughing

funda?