| Stefan_Cosmyn_1999 a întrebat:

Ce sa aleg dintre un caine : ciobănesc german sau un pitbull si o replica de iphone 5s gold? Si ce parere aveti de cei 2 câini care e mai bun

2 răspunsuri:
| Iris1997 a răspuns:

Ambele rase de caini sunt foarte faine de exemplu eu am un pitbull cat despre replica nu-ti recomand, se blocheaza la prima ap-licatie pe care o deschizi...nu e bun de nimica ci doar de frumusete dar de umblat cu el nu prea...

| MJ4everkingofpop a răspuns:

Dupa parerea mea ciobanescul german este mult mai bun decat pitbull...il poti dresa mult mai usor si este mai putin agresiv.Chiar daca pitbull-ul atrage mai multe priviri, daca nu te pricepi sa il intretii ar putea fi mai dificil pe parcurs, in schimb ciobanescul german invata foarte repede si este una dintre cele mai inteligente rase..asta este doar parerea mea asa ca tu poti alege ce vrei. Iar in legatura cu Iphone 5s gold nu l-as recomanda... daca chiar vrei un iphone mai strange niste bani si sa iei ceva de calitate decat replici.winking