| melisa0607 a întrebat:

Ce sa fac?! Am luat un Bishon Havanez de 7 saptamani ( azi l-am luat), i-am dat de mancare, apa si nu a facut pipi sau caca de loc. laughing) Ma ingrijoreaza...laughing)

8 răspunsuri:
| Adrianetc a răspuns:

Si cand esti ingrijorata razi?, mistothinking

| melisa0607 explică (pentru Adrianetc):

Radeam de mine

| Adrianetc a răspuns (pentru melisa0607):

Pot si eu? laughing

| melisa0607 explică (pentru Adrianetc):

Nu.

| Bizzle a răspuns:

Ingrijoarata mai esti laughing tongue Nare nimic e putin speriat totusi e intro casa noua totul nou trebuie sa se obisnuiasca dar stai cu el Mult cat e mic se va adapta cu timpul happy! E normal e mikuts acum tiam mai zis happy Are nevoie de timp laughing Stai cu el nu-l lasa singurel sa fie trist prea mult... happy Si sa nu-i dai Pedigree(ma rog cum se scrielaughing] dai Royal Canin la granule doar carnita Pedigree happy Si nu mai fi asa ingrijorata ca mikutul n-are nimic.

P.Sbig grinin ce oras esti? big grin

| melisa0607 explică (pentru Bizzle):

Bucuresti. De ce?

| Bizzle a răspuns (pentru melisa0607):

A credeam ca esti din Piatra cami pari cunwinking

| LiviuuuXD a răspuns:

Chiar nu are nimic, trebuie sa cunoasca mai intai casa, sa se obisnuiasca si dupa o sa vezi.Cum a zis KiD2013, trebuie sa stai cu el cat timp e inca pui, cand creste mare si daca acum cat e mic stai de el cand creste n-o sa se mai desprinda de tine, mult noroc si nu mai fi atat de ingrijorata, daca e vreo problema contacteaza-ma la sillent364, imi place sa imi ofer ajutorul, mai ales iubitorilor de animale happy