| alexxukk a întrebat:

Ce sa fac daca pisica mea in cel mai mult timp sta pe loc si nu vrea sa meargă nicaieri si daca o pun pe jos se clatina putin. Sa intamplat asta chiar acum dimineață

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Poate fi o pisica lenesa, sau probabil prea grasa ca sa se mai tina pe picioare si trebuie pusa la un regim dupa ce zice medicul veterinar. Daca nu e chiar asa grasa, poate fi bolnava. Poate avea atat probleme cu picioarele, sau poate a trecut deja la batranete si... poate ii e timpul sa-si ia ramas bun...
Du-o la un doctor veterinar! Sa vezi macar ce are daca nu o mai poti salva.
Lupta pentru ea ca si cand ti-ar fi cel mai important lucru din viata daca are probleme!
Du-o la un veterinar sa vezi ce are! Noi nu iti putem spune fara sa o vedem nimic...

6 răspunsuri:
| alexxukk explică (pentru anonim_4396):

Nu e grasa. Abia a facut primii pui acum o luna. E cam molesita si nici nu prea vrea sa manance

| Dintrebare a răspuns (pentru alexxukk):

Daca nu mananca inseamna ca are o problema de sanatate. Cea mai buna idee ar fi sa o duci la medic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru alexxukk):

Primii pui au fost acum o luna fatati iar ea e molesita.Pai se poate sa fie molesita si de la atata lins si spalat si alaptat puii, ar se poate sa aiba si probleme de sanatate daca nu mananca sau, poate nu ii e foame.Totusi,pentru a nu risca sa pierzi o prietena buna si pentru nu a lasa puii la o luna fara mama du-o la un doctor veterinar.

Sanatate!

| alexxukk explică (pentru anonim_4396):

Mersi mult de sfat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru alexxukk):

Cu placere! Mulumesc si eu de funda

| DariusRose17 a răspuns:

Eu zic să o duci la medicul veterinar și el îți va spune exact ceea ce are pisica ta! Întrebând străinii pe forum-uri despre sănătatea animalului tău de companie, doar poți să-ți dai cu părerea și atât! Sănătate și ție și pisicii tale!❤️