| AlexandraGabriellaLova a întrebat:

Ce sa fac sa accepte mama o chinchilla?

Răspuns Câştigător
| AlexBmxRider a răspuns:

Spune-i cat de mult iti plac animalele. Spune-i ca vei lua note mai mari la scoala, ca vei citii, ca vei avea grija de ea. Incearca sa fi cea mai buna prietena cu ea. Sa va intelegeti ca cele mai bune prietene. Succes!

| AlexandraGabriellaLova explică (pentru AlexBmxRider):

Dar zice ca si o prietena de-a ei a avut si ca si-a imbolnavit familia, asa ca nu imi ia ca transmite boli crying ce sa mai fac?

| cυρcαкє a răspuns (pentru AlexandraGabriellaLova):

Buna.

Tu chiar ai vrea un animal care transmite boli?(fara suparare) Inteleg ca ai dori una dar... eu nu cred ca merita. Parerea mea.
Si in plus, sunt sute de animale de companie, ai putea sa iti alegi un caine, o pisica, un hamster sau altceva.

Oricum, sper sa accepte, orice ti-ai lua. happy

12 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AlexBmxRider a răspuns:

Spune-i atunci ca o vei duce periodic la veterinar.

| MaryNepotu a răspuns:

Sa joci jocu asta : http://www.mafiacreator.ro/The-Gangster PLAY ca mata sa te lase :)) Asculta ce zic te va lasa!