| barcelonamessi a întrebat:

Ce solutie trebuie sa pun in acvariu ca sa nu se mai inverzeasca pietrele, scoicile si apa

Răspuns Câştigător
| qtheodora a răspuns:

Am si eu pesti si iti recomand sa nu pui solutii pentru ca o sa iti moara pesti.Si pietrele mele s-au inverzit...

5 răspunsuri:
| Yumitsu a răspuns:

Cred ca ar trebui sa-l speli mai des si sa-i tot schimbi apa

| 321PaulinA123 a răspuns:

Iti recomand sa nu pui solutii precum a zis teodora00 deoarece nule face de loc bine, incearca sa iti iei vibrator daca nai ca o sa-le curete apa si nu trebuie sa schibi apa asa deshappy. Sper ca ti-e de folos

| nelu13 a răspuns:

Cumpara niste sanitari. o sa manance algele care iti apar.

| Tiberius a răspuns:

Pune niste ACE inalbitor

| Tiberius a răspuns:

Auzi... ce zice Paula...ca ar fi bine sa vinzi acvariul si sa-ti iei vibrator