| DomnulPoliticos a întrebat:

Ce specii de tarantule recomandati pentru cineva fara experiență?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce vrei sa faci cu ele? Sa le inveti sa danseze?

Răspuns utilizator avertizat
| StoicAnalysis a răspuns:

Orice tarantula care nu e otravitoare. Si sa nu iei perechi. Ia doar una singura. Daca fac pui, o sa faca de ordinul zecilor si nu o sa ai unde sa-i tii laughing. Sunt tarantule mici de la 5-10 cm, si tarantule mari de la 10-25 cm ( astea pe care majoritatea le tin in terariu ). Ele fiind si mai mari la unele specii. Poti sa-ti iei si pe culori de la galben pana la mov chiar.

Răspuns utilizator avertizat
| Michele7 a răspuns:

Pentru prima dată sunt buni păianjenii de casă. Îi găsești în pod sau pe afară. silly