| anonim_4396 a întrebat:

Ce tigari fumati? Care vi se par mai bune?

Răspuns Câştigător
| CheshireDeadCat a răspuns:

În diferite perioade am fumat Chesterfield blues, Marlboro, Winston blue slims şi Parlament slims. Sinceră să fiu, cele mai bune mi-au părut Parlament, şi preţul lor e mai mare. Biologic vorbind, nici care nu-s bune, dar după gust şi tărie fiecare are preferinţele proprii. Eu de la o vreme nu pot să mai fumez ţigări tari şi de aia fumez Parlament slims că parcă şi hainele nu miros atât de tare şi-s mai slabe.
Se poate de presupus că cele mai slabe careu au mai puţin gurdon şi nicotină sunt şi de o idee mai inocente, deci mai bune.
Tu de care fumezi?

| RobertMoon a răspuns (pentru CheshireDeadCat):

Tot in genu tau mai slabe, Kent HD alb sau Kent iswitch si Malrboro Gold Fine Touch. Kent HD alb de exemplu are gudron 1mg, nicotina 0.1mg, monoxid de carbon 2mg, iar Marlboro e usor, usor mai tare.

| CheshireDeadCat a răspuns (pentru RobertMoon):

Niciodată nu mi-a plăcut gustul la Kent. Iar ceea ce ţine de Marlboro, eu-s cu extremele şi fumam Marlboro roşu big grin

| RobertMoon a răspuns (pentru CheshireDeadCat):

Da, ai dreptate, gustul la Kent este putin intepator, la fel si mirosul nu cred mai iau Kent azi a aprins un baiat in statie un kent si mirosea urat rau intepator cred ca era Blue HD fostul 8. Marlboro rosu e nr1 cel mai bun, eu raman doar la Marlboro gold fine touch sau rosu, dar cateodata mai incerc si ceva diferit big grin

| CheshireDeadCat a răspuns (pentru RobertMoon):

Eu prefer totuşi Parlament când am bani pentru el.

8 răspunsuri:
| Cristian0884df11 a răspuns:

Pai eu am fumat de mai diferite dar eu in general fumez Winston Albastru lung si am mai incercat si Pall Mall Si kent dar mi se pare ca Winston e mai bun

Răspuns utilizator avertizat
| Christinnnee123 a răspuns:

Ar trebui sa nu fumezi.

| TheShaDou a răspuns:

Pai fumez Marlboro, Kent 4 si Parlament...
Mie sincer cele mia bune mi sau parut Marlboro