| butterflyyy a întrebat:

Ce tigari fumati? si care spuneti ca sunt mai bune

Răspuns Câştigător
| Chris a răspuns:

Kent imi plac cel mai mult. Si acum au aparut din alea "smechere", cu buton de mentol.

22 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Chiar daca sunt nefumatoare, zic si eu Kent ca restuul big grin

| baru a răspuns:

Sall. Tigarile, nu sunt bune. De fumat se fumeaza!

| Mihaela a răspuns:

Hei. Nu te pot ajuta, nu fumez.
Dar cum sa iti spunem care tigari sunt mai bune? Crezi ca fac bine vreunele?
Numai bine!

| QuadruplePersonality a răspuns:

Ce cade, ce se gaseste laughing. Ce mai conteaza? Dupa un pachet nu mai faci diferenta thinking

Dar cel mai des Kent.
winstone nu imi plac deloc, iar kent convertibles sunt geniale day dreaming.

| PredatoR a răspuns:

1. Nu fumez.
2. Niciunele laughingDar am auzit ca cele mai bune sunt Lucky, Gauloises... si Kent-ulhappy funda?

| LNK a răspuns:

Nu fumez... si nu-ti recomand. Dar pana la urma urmei, sunt plamanii tai nu ai mei, deci faci ce vrei. [Greu cu rimele astea. xD]

| DarQueen a răspuns:

Nu fumez...și nu ți-aș recomanda nici ție.

| ღRαmøOoღ a răspuns:

Nici una nu buna...iti afecteaza pamanii si tot ce tine de respiratie.Vei avea niste dinti de mamaie(scuze expresia). Teas sfatui sa nu fumezi niciun fel de tigara...Riscul de a avea cancer creste. Mai bine ia-ti o guma de mestecat, ciocolata,acadea, fruct, suc dar numai nu tigare
Sper sa-mi asculti sfatul

| BalonashCuHeliu a răspuns:

Eu fumez de obicei kent8 sau dunhil...[uneori mai iau si la bucata marlboro, camell, viceroy sau winstone]...dar eu spun ca dunhill'ul negru este cel mai bun[nu pentru sanatatelaughing]doar ca alea sunt mai tari

Funda?

| valThina a răspuns:

Cred ca malboro negru sunt bune ca nu sunt asa de tarihappy, dar imi plac si cele mentolate happy

| Beatrice_5910 a răspuns:

Kent 8 pentru totdeauna! Oricat as fi fumat si slims si tigara electriva...kent 8 ramane pentru totdeauna cel mai bun!

| Kazimir a răspuns:

Cele mai bune sunt Marlboro filter plus

| Lasatunumele a răspuns:

Kent click.

| 4b a răspuns:

Tutunul dauneaza grav sanatatii!

| Cristian_6815 a răspuns:

O2 e cel mai bunhappy

| butterflyyy explică:

Jurate nebuno ca tutunul dauneaza grav sanatati laughinglaughing

| LADYBi2a a răspuns:

Dunhill si Kent. si cred ca cele mai bune sunt kent. am auzit ca de la Dunhill tusesti thinking

| Dannys1 a răspuns:

Pai eu fumez kent 8 dar mai sunt tigarii bune cum ar fi marlboro rosu winstown rosu dar kent 8 ii cel mai bun aroma adevarata cand fumezi o tigara simtiwinking

| ali_2217 a răspuns:

Nici una! laughing

| skk1z0 a răspuns:

Ocazional! Kent convertiblestongue

| Melissa_7617 a răspuns:

Kentbig grin

| anonim_3161 a răspuns:

Pai nu stiu depinde acum ca inca nu sunt pe salariu sa imi iau pachete. de obicei pall mall, kent mai ales dinacelea care apesi pe buton si se fac mentolate(oricum unii zic cas prea mica oare asa e? 13 ani tongue)