| 3007 a întrebat:

Ce trebuie sa am in casa atunci cand aduc un catel acasa (Yorkshire Terrier Toy)?
Multumesc

2 răspunsuri:
| Eastwood a răspuns:

In primul rand un loc unde sa doarma, mancare de caini ( asta daca este mai maricel ), ceva ca de bebelusi sa roada ( ceva de guma de preferat ), o sticluta cu biberon sa-i pui lapte!

| HinataYuno a răspuns:

Ham mic(la inceput cat e pui, trebuie unul mic), lesa normala(neretractabila cat e mic, mai tarziu poti lua retractabila), o jucarie, un pat, mancare, sampon, solutie anti-purici, perie ca sa il piepten, bol de apa/mancare.