| daniela6cena a întrebat:

Ce trebuie sa fac daca atunci cand incerc sa intru pe facebook pe un Samsung nu merge? adica scriu e.mail-ul si parola, iar apoi imi scrie k daca nu se redirectioneaza imediat sa apas "aici", si daca apas imi cere iar e.mail-ul si parola si o iau de la cap. help pls

Răspuns Câştigător
| Idontknow69 a răspuns:

Haahhhaaa! nu mai apasa acolo unde scrie "aici" asteapta sa intre si daca nu intra nici asa vezi ca mai jos pe pagina unde trebuie sa scrii e-mailul si parola (scrie destul de mic, dar scrie cu albastru) zice asa: try the alternative login apesi acolo si scrii e-mailul si parola dupa care iar iti apare apasa "aici" dar nu apasa si astepti dupa care ai intrat si gata

Fundita? happy puppy dog eyes