| FeeddMee a întrebat:

Ceau tuturor ^_^!
Eu peste 3 saptamani plec in Anglia.
Si plec cu autocaru', iar intre timp as vrea sa imi iau un puii de amstaff.
Oare m-ar lasa sa merg cu el pe autocar?
Cu toate ca pana in Anglia fac o zi si jumatate.

Răspuns Câştigător
| WarriorCat a răspuns:

Da, cred ca te-ar lasa.
Unii cer pasaport, altii bani in plus, unii trec cu vederea peste animal.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca firma de transport accepta animale si cainele are pasaport

| Ruxandra15 a răspuns:

Da. Stiu si eu o persoana am fost cu autocarul in Turcia am ocolit toata Bulgaria ca soferul era prost iar cainele a dormit pe pieptul proprietarei. Iti trebuie pasaport pentru el. Sa il deparazitezi dupa cateva opriri ca ia toti purecii de pe drum.