| MariaIoana a întrebat:

Salut.Maine la 19:30 am avion spre Luton, Anglia din Cluj.Problema e ca sunt din Satu Mare.La ora 14 am autocar spre Cluj, pana in autogara.
Ma intereseaza sa stiu cam cat fac cu autocaru pana la Cluj, de acolo cat fac cu un taxi pana in aeroport, daca ajung la timp... si mai ales, cu cat timp inainte trebuie sa fiu in aeroport?
Ms

2 răspunsuri:
| iuli a răspuns:

Cu autocaru faci cam 3-4 ore. De la autogara pana la aeroport faci maxim 30 min. In aeroport trebuie sa fii cu 2 ore inainte de plecare, dar daca intarzii 30 de minute nu e nimic.
Insa cred ca ar fi mai bine sa cauti un autocar care sa plece mai devreme. Ca la ora 14 e cam tarziu.
Succes!

| lovemyname a răspuns:

Pe la 6 esti acolo cu autocaru si cu taxi pe la 5, 5.30