| marya a întrebat:

! cei care sunteti fani "The Vampire Diaries" ori ati vrea sa vedeti primul sezon, adaugati pe lista voasta de prieteni id: vd_fani

puteti fla toate noutatile despre actori din serial si mai mult pot sa va spun unde sa il vedeti... poate mai vb papa

Răspuns Câştigător
| ForbiddenLove a răspuns:

Am vazut si eu primul sezon :X:X ...are 22 de episoade. abia astept sa vad sezonul 2.pacat ca apare doar in septembrie

3 răspunsuri:
| Miяu a răspuns:

Este cel mai tare serial din cate exista :X:X:X Deabia astept Sezonul 2 :X...

Dar mai am de asteptat, ca nu il pot vedea decat pe internet... Iar pana apare cu subtitrare... Oricum, merita sa astept, depaseste toate asteptarile mele.( Vin si varcolacii :X ) Twilight e mic copil pe langa acest super serial :X

Aaaa, si o parere... Damon & Elena se potrivesc :X:X
Stefan e dragut:X dar... NU VREAU sa fie cu Elena!(punct) laughing

PS. In sfarsit intalnesc si eu persoane pasionate de acest serial :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cate episoade are pentru ca nu inteleg treaba asta cu sezaoanele cand un sezon are de abia 20 si ceva de episoade! m-as bucura mult sa il vad tot oricum, multumesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are in primul sezon 22 de episoade.