| NeymarJr11 a întrebat:

Care v-ati uitat la The Vampire Diaries si The Originals, eu am vazut doar pana acum the originals primul sezon si am inteles ca au o legatura amandoua seriale m-am uitat pe idmb si am vazut ca aceas actori din the originals si in vampiore diaries, imi puteti spune cum este treaba cu aceste 2 seriale sa nu ma uit ca prostul la originals... dar e prea perfect acest serial.

4 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Telenovele pentru adolescente. Alea nu sunt seriale cu vampiri, ci telenovele cu personaje vampiri. Mai bine te-ai uita la The Strain.

| Morenna10 a răspuns:

Singura legatura e cand apar originali in vamire diaries, nu sunt conectate prea mult si sunt diferite.

| NeymarJr11 explică (pentru Morenna10):

Adica ca nu inteleg, fi mai precisa te rog.

| AndreeaM1 a răspuns:

Deci in al 3-lea sezon din TVD (The Vampire Diaries) apar vampirii originali, anume Klaus, Rebekah si Elijah.
Nu au nicio legatura TVD cu TO in afara de aceste personaje comune. in TVD se intampla cu totul altceva fata te The Originals.