| cornel a întrebat:

Chiuaua de vanzare, au o luna, pret 400 ron fara vaccinuri, cine vrea sa lase mesaj.

20 răspunsuri:
| rosto a răspuns:

Da, numai ca eu cred ca sunt cam mici catelusii ca sa ii dai, plus ca nu ai de unde sa stii daca sunt 100% chiuaua... dar eu sunt oricum rautacioasa si carcotasa, nevermind big grin

| cornel explică:

Mdahappy

| cornel explică:

Deci peste 2 saptamani pot sa manance mancarewinking

nu am pus intrebarea asta degeaba sau ca sa comenteze lumeawinking

mie imi zici daca vrei sa cumperi.am pozewinking

in fine.

| Luuuv a răspuns:

Imi poti arata si mie pozele?batting eyelashes

| Marutza a răspuns:

Sunt bucuroasa ca mai exista si oameni care isi dau seama ca sunt niste catelusi si nu le pun preturi exagerate gen 500 de euro. big grin Felicitari!

| kidblue_9796 a răspuns:

Sunt proveniti de parinti cu pedigree? atunci cand dai 500 de euro de ex, pe un pui esti sigur/a ca acel pui este sanatos si ca face parte dintr-o rasa pura, cel care se ocupa cu crestera cateilor de rasa pura investesc in pui, facandu-le vaccinurile necsarea, hranindu-i cu mancare de cea mai buna calitateasi atunci e logic ca tie ti l va vinde cu sute de euro, dar daca doresti sa ti iei un pui de chihuahua de ex la cateva milioane si la o varsta asa frageda risti sa-ti moara, si nici nu ai garantia ca sunt 100% rasa pura, deci ce ai prefera sa iei?(pentru marutza)

| Gizăz a răspuns:

Maruţă, ţie ţi se pare puţin 400 € pentru România? laughing Bine, eu nici nu mor după rasa asta aşa că nu l-aş lua nici pe degeaba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! imi poti trimite si mie pe mail(maria86rusu@yahoo.com) poze cu catei? Multumesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trimite-mi si mie poze pe mail mpasaniuc@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii mai ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai valabil anuntul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cornel, ma numesc Andrei si te rog sa imi lasi si mie un id de mess, sa nu it cer nr de tel...sunt interesat de un caine chiuaua, asta daca mai este valabil anuntul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa imi dai un nr de tel? si vreau 4 bucati cu 350 de ron nr meu e 0726189298

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vreau sa cumpar, baga id-ul meu pentru mai multe detalii : rohnananana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine vrea un caine fara vaccinuri, fara carnet de sanatate, fara microcip de identificare, fara pasaport european si chestia aia PEDIGREE -> singurul certificat care atesta apartenenta la o rasa.
Cumparand un caine fara pedigree si sperand sa fie de rasa e ca si cum ai cumpara orice metal colorat in galben sperand ca o sa gasesti aur.
Pacat ca in tara asta oamenii care chiar vand caini de rasa la preturi reale de peste 400euro nu castiga cat samsarii care vand corcituri la preturi de 400 lei.
In Romania sunt inregistrate decat 5 exemplare de caini din rasa chiuaua cu pedigree.

| Dureex a răspuns:

EU VREAU TE ROG ID DE MES rosinica70!

| pitickXD a răspuns:

Si crezi ca poti da anumite poze cu acesti pui?

| alexandra_6877 a răspuns:

Mai ai catelus inti te rog pe fac_unghi sa vb

| daiannaaa a răspuns:

Buna.Mai e valabila oferta? Sunt interesata! As vrea sa cumpar unulbatting eyelashes.Imi poti lasa un mesaj cu id de mess.pentru.detaliibatting eyelashesMersii