| Danynataras a întrebat:

Ciao de vreo saptamana jumate nu mai pot trimite solicitari de prietenie pe Facebook crying cred ca am dat prea multe big grin ce as putea sa fac ...si faza aia cu sterge din solicitari nu functioneaza big grin

2 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Tot ce poti face este sa astepti pana ti se va ridica restrictia. (7 - 30 zile)

| Rapunzell a răspuns:

E o tampenie! Cica ii stresezi pe altii cu cererile de prietenie. Dar fiecare primeste doar o cerere, nu mai multe, nu stresezi pe nimeni. E o prostie a facebook-ului. Prima data iti interzice o saptamana, apoi, doua... Eu am ajuns pana la 30 de zile restrictie laughing