| Alexiika a întrebat:

Cine are beagle, caine va rog mult sa imi dati si mie cateva detalii.Pret,ani,sex...Imi doresc foarte mult unul si va rog frumos contactati-ma! Multumesc...Cn raspunde primul fundita!happy:::::::::::::::::::::::crying(((((((((((((((((((( ((((Aveti grija la pret.

Răspuns Câştigător
| aylyne a răspuns:

eu nu am dar stiu un site unde poti gasi...dar detalii nu pot sa iti dau... din ce judet esti? pentru detalii ma gasesti pe ileana.nica_5G

1 răspuns:
| iureadiana a răspuns:

Mai esti interesata sa cumperi un beagle? am eu o fetita tare scumpa de vanzare pe care nu o pot tine din pacate. sunt din botosani.iar catelusa are 2 luni si jumatate si cer pe ea 5 milioane (negociabil). astept raspuns.