| andreicocea a întrebat:

Doresc sa adopt un caine de rasa ciobanesc german ...cine imi poate da niste site-uri unde gasesc ...sau sa ma contactati daca aveti!

Răspuns Câştigător
| stoianmircea a răspuns:

Salut. Deci tu vrei sa adopti unul. Mai intai sa iti spun ceva, ai facut o decizie foarte buna in legatura cu ce caine vrei sa adopti. Si eu am avut un ciobanesc german, sunt foarte destepti, ii dresezi foarte repede.

POTI SA ADOPTI UNUL DE LA ADAPOST DACA GASESTI.
POTI SA CUMPERI UNUL DE PE INTERNET MAI BINE PUI.

2 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Iti recomand sa cauti pe Tocmai.ro, sau la donatii animale. Chiar si pe Mercador. Poate ai noroc si vei gasi din judetul si/ sau orasul tau.