| Nini_2117 a întrebat:

Cine are caine Amstaff? Eu am si e foarte draguta invedera ca este fata.

3 răspunsuri:
| Smiley a răspuns:

Buna! Eu nu am dar mi-ar placea! sunt ffff draguti! eu am un ciobanesc german si un bichon dar un vecin de-al meu are un Amstaff si m-am atasat foarte tare de el! e superb dar asta nu inseamna ca nu imi iubesc cainii!big grin

| WatswovskyvonAle a răspuns:

Eu nu am Amstaff, am Cane Corso.seamana rasele. Oricum ador Amstafii, sa-ti traiasca

| Nini_2117 explică:

Si eu am avut un ciobanesc german IuLya si l-am tinut in lant si a devenit de necontrolat era fata.