| PredatoR a întrebat:

Ce caine e mai puternic Rottweiler sau Amstaff? happy

Răspuns Câştigător
| Sarucka a răspuns:

Salut! Din intamplare am vazut intrebarea ta si m`am gandit sa ajut un prieten la nevoie! happy

Uite deci...rottweiler este cu 20% mai puternic decat Amstafful deci nu cu mult

insa daca doresti sa iti cumperi unul eu iti recomand Rottweilerulhappy

Succes!

Ps.: Imi dai trg o fundita ca am mare mare nevoie de unahappy

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Amândoi sunt puternici, depinde pentru ce vrei să-i antrenezi!
Pa, pa.

| pwp a răspuns:

Nu stiu care e mai puternic, dar am auzit de Rottweiler!
de celalalt nu...

pa-pa

| Zuzy a răspuns:

Este adevarat ca rottwiler este mai puternic ca amstaff dar e mult mai dragut amstaff decat rotweiller. Ti.as recomanda amstaff. Are o prietena a mea si e ft dulce cand se joaca cu tine se preface ca musca nu este asa de agresiv. este ft frumos. dar daca te intereseaza mai mult forta rottweiler trebuie sa iti iei.

| Nechaty a răspuns:

Amstaff

| CastorR a răspuns:

Eu spun Rottweiler. Asa mi se pare mie.

| alexwars a răspuns:

Rottweiler mi se pare mai puternic decat Amstaff.