| emonelbhaa99 a întrebat:

Voi ce ati alege dintre Caine Amstaff si Rottweiler? care e mai avantajos etc.

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Rottweiler cu siguranta pentru ca am deja o corcitura de lup cu aceasta rasalove strucklove struck
O seara bunahappy

5 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Eu as alege un peste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amstaff,marime medie, musculos, e bine legat, extrem de agil. Exemplarele care avea o agresivitate imprevizibila au fost scoase complet din standardele amstaffului ramanand niste caini extrem de blanzi.

| iSwag a răspuns:

Ciobanesc german, evident.

| KeNzor2k a răspuns:

Dupa mine Rottweiler zic ca e mai curajos si daca te musca ala...

| AlinAdrian1992 a răspuns:

Depinde de ce anume iti doresti de la cainele respectiv. Ambele rase de caini sunt foarte bune pentru paza si protectie. Mare atentie insa la dresaj, pentru ca daca acesta nu este unul corespunzator, poti avea probleme cu cainele. Daca iti doresti un caine in alt scop decat paza nu iti recomand niciuna din aceste rase.