| anonim_4396 a întrebat:

Cine are cont foopets? va rog din sugflet sa imi dea cineva contul lui sau sa imi faca si mie un cont pe foopets. va rog! daca imi faceti si mie unul va rog usernameul sa contina numele bianca si vreau pisica alba.va rooggg. parola ii spun prin mesaj privat celui care imi face! va rooog! la mine apare ca daca il adopt trebuie sa platesc cu card si nu vreau. va rooog imi faceti sau daca dati-mi va rog contul vostru ( pisica) si va faceti altul sau daca nu va mai trebuie. va roooog dau funda!

14 răspunsuri:
| Sin a răspuns:

Trebuie sa platesti, nu ai cum altcumva.

| Sin a răspuns:

E cam lame jocul daca nu ai cont cu bani.Nu poti sa ii cumperi diferite chestii si sa-i modelezi camera.De fapt animalul nici nu e al tau, dupa cum observi dupa decor arata clar ca nu esti la tine acasa ci tot la adapostul de adoptie. Oricine are cont cu bani poate oricand sa-ti adopte animalutul, si atunci o iei de la zero cu nivele cu tot.Nu prea vad rostul jocului daca nu intrii in clubul lor.
Iti arata acolo clar " Adoption Center is open for -x, y, z- minute" Dupa care centrul se inchide si tu nu mai poti sa te joci pana a doua zi.
Nu poti sa te joci cand si cat vrei tu.
Deci care e rostul atunci?

| ASDFGHJKLOIUYTREDSDV a răspuns:

Eu am cont, am MULTI Dollari(care se cumpara). Acum nu se mai poate fara a plati. NiceGirl: Daca nu mai jci da'mi si mie plz Mailu si Parola. Il fac si il dau lui Wazzup. App de el/ea: scuze ca ti'am tr vreo 10 mesaje cam la fel. dar tot imi dadea eroare si nu stiam ca sa tr asa ca scriam iar...

| AlexandraFoo a răspuns:

Iti fac eu daca vrei. Ca si eu am un catelus alb pufos. Da nu am avut grija de el si acum saracu ii la veterinar si nu cred ca pot sa il mai iau.

| AlexandraFoo a răspuns:

Eu mi-am facut fara sa platesc.

| iuli23iulia a răspuns (pentru AlexandraFoo):

Cum ti'ai facut fara sa platesti? cA si eu vreau sa imi fac si zice ca trebuie sa platesc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am sa te ajut sa iti faci cont fara bani mai tarziu!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am si eu probleme de o lona incerc sa imi fac unul. Daca poate cineva sa imi faca sa fie dalmatian fetita sau sa imi explice cum sa-l fac.

| Simon_Darius_1999 a răspuns:

Bye bye nu exista cont fara bani

| DincoloDeRai a răspuns:

Nicegirl ma ajuti si pe mine te rog?

| DincoloDeRai a răspuns:

Nui nimicwinking

| anabest2002 a răspuns:

Va rog imi afceti si mie catelul acela blanos si alb cine imi face parola sa mi-a scrie pe yahoo meu: anamicutza25

| Andruta2002 a răspuns:

Si eu am nevoie