| CioCĂlătiCăăă a întrebat:

Cine are hamster dintre voi? Ce nume au si ce sunt[baieti/fete]. Dati`mi cateva detalii despre ei, ce le place etc... Funditssa.

Răspuns Câştigător
| Brookee a răspuns:

Este un baiat.Se numeste mikey.Este rasa roborovski.Este bej si alb.Este de asemenea foarte micut.Ii place sa se plimbe in rotita lui, sa il tin eu in mana, sa stea p umarul meu si sa doarma p pieptul meu.Ii place sa il iau peste tot unde merg eulaughing)...Ciudat nuh?
In cateva cuvinte
1.Este cel mai grozav hamster
2.este nebun dup minewinking

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| TurnOn a răspuns:

Pai baiat : Mogeo si fetita : Caroli ( cheroli pronuntare) e mic si dragut si e joocaus si iti recomand sa iti iei! sunt f scoompi! si eu ii iau peste tot cu sfera!

| CioCĂlătiCăăă explică:

Didi19,am si eu un baiat[bobo].

| toxik a răspuns:

Fetita: carolina
baiat:caronel

love struck