| italianullll a întrebat:

Cine are un catel sal doneze de rasa:shar-pei,chow chow,ciobanesc german,akita inu, husky sau golden ritriver
multumesc anticipatbig grin

Răspuns Câştigător
| FiveTheNovice a răspuns:

Eu am catelusa husky si va avea pui in curand.N-o sa fie rasa pura cred ca vor fi husky cu cocker.Eu pe ea am luat-o dintr-un targ.

| italianullll explică (pentru FiveTheNovice):

Uite id de mess: cr7_octav98 sau skype:octavian. mihai5

6 răspunsuri:
| thalyslly a răspuns:

Toate acceste rase sunt extrem de scumpe si cautate in special goldenul si akita.ma indoiesc ca cineva ti l-ar da pe gratis
ai putea sa incerci la adapostul din orasul tau uneori apar si caini de rasa. ultima data cand am fost la adapost in Arad era un husky si un labrador

| italianullll explică (pentru thalyslly):

Pai uite acum 2 zile am vazut pe mercador o femeie care dona akita inu in varsta de 3 luni si un labrador deci sunt sanse sa gesescbig grin oricum multumesc de sfat, daca nu va veni nimeni cu alte idei iti voi da funda

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Si eu as dori unul daca doneaza cineva

| CristiMC a răspuns:

Poate femeia aceia i dona ca erau corcituri. italianule daca nai bani sa-l cumperi nu o sa poti nici sal intreti tu ce creszi ca mananca un hasky pamant? trebuie sa le faci vacinuri deparazitari....eu vreau sa-mi iau anstaf in primavar si economiesc in fiecare zi 2-4 lei si m-am interesat de toate rasele talie mare si medie cunoscandule foarte bine in special de anstaf.

| italianullll explică (pentru CristiMC):

Amice stai calm ca am bani sa imi cumpar catel, tu cu ce crezi ca intretin un shar-pei?happy si uite motivu pentru care nu vr sa mai dau bani pe catel pentru ca acum 6 luni am cumparat un ciobanesc german si a murit si uite asa sau dus 6 milioane pe geamsad bine mie nu prwea imi parea rau de bani ci de catelus pentru ca era foarte miccrying(