| AlexandraHNY a întrebat:

Cine are westie sa'mi lase un mesaj. am nevoie UrgenTA
de cateva sfaturi. FUNDA MARE MARE MAREE :*:*:*

10 răspunsuri:
| RoxanaDenisa a răspuns:

Iti pot da eu sfaturi. Eu nu pot trimite mesaje (sunt inca junior)hee hee

| AlexandraHNY explică (pentru RoxanaDenisa):

Am primit un westie nascut in februarie cu pedegree toate vaccinurile etc.si nu stiu cam cat va mai creste.in mod normal pana la ce varsta cresc?

| RoxanaDenisa a răspuns (pentru AlexandraHNY):

2 ani. Nu te speria, daca are peddigree o sa se faca westie tongue

| AlexandraHNY explică (pentru RoxanaDenisa):

Oo doamne:O 2 anii? altora li se opreste cresterea la 9 luni. 10 straight face

| RoxanaDenisa a răspuns (pentru AlexandraHNY):

Nu, aceea nu sunt ingrijiti bine sau nu sunt rasa pura tongue

| AlexandraHNY explică (pentru RoxanaDenisa):

Wtflaughing deci catelu meu o sa se faca mare rauu:straight facestraight face

| RoxanaDenisa a răspuns:

Nu Alexandra. O sa se faca un westie normalwinking

| YumiSukinanda a răspuns:

Eu sunt senior si-ti pot trimite eu un mesaj, zi care-i problema.

| AlexandraHNY explică (pentru YumiSukinanda):

Am primit un westie de la tatal meu, i'l luase lu gagicasa si nu avea niciunu grija de el. are pedigri etc ...vaccinurile facut si astea.problmema mea e pana la ce varsta va creste? e nascut in frebruarie cam asa. face un an peste o luna si totusi e ff michappy adica e micut.are 5 kg si nu e cat alti westie. Tin sa va zic ca a dat 400 de euro pe el luat de la o canisa a fost