| alin_6530 a întrebat:

Cine da un pui de labrador spre adoptie sau sub 100 E atat am strans si in sfarsit am convinso pe mama cine are ajutati-ma plzzzzzzzzzzzz

Răspuns Câştigător
| imagine a răspuns:

Te rog nu cumpara un catel! Sunt caini care asteapta sa fie adoptati, care au nevoie de un camin.Multi caini sunt eutanasiati din cauza ca nimeni nu ii vrea. Daca o sa cumperi un caine, inseamna ca susti masacrul impotriva cainilor din toata lumea. Te rog adopta si salveaza viata unui catel! http://www.adoptiicaini.ro/

1 răspuns:
| aldoline a răspuns:

Am si eu 2 fetite sunt vaccinate si deparazitate, pret 80 euro. Sunt din Simeria. Astept un raspuns la adresa de mail dc cumva te intereseaza deea_the_best@yahoo.ca(si as dori sa stiu de unde esti). Multumesc.