| summergirl25 a întrebat:

as vrea sa ma ajutati cu ideei pentru o petrecere in pijamale! In sfarsit am convinso pe mama sa ma lase sa dau o petrecere in pijamale, dar nu prea am ideei! Va rog sa tineti in minte ca eu si invitatii mei suntem cu varsta intre 9-11 ani.Multumesc mult! O zi buna!

Răspuns Câştigător
| NoOne18 a răspuns:

Vizionati filme de comedie sau horror, jucati jocuri(provocari, carti, etc.)vorbiti despre ce vreti voi, dansati, cantati.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| FemeiaPisică a răspuns:

Jucati carti sau monopoly, adevar sau provocare, faceti farse la telefon, vizionati filme de actiune sau comedie, faceti-va unghiile etc.

| summergirl25 explică (pentru FemeiaPisică):

Nu sunt asa sigura de partea cu farse la telefon!

| Lala2345 a răspuns:

Uitati-va la film horror sau drama, jucativa cv joc monopoli fardativa facetiva parul facetiva unghille