| romelia a întrebat:

Cine doreste sa adopte 2 porcusoare de guineea? (bucuresti)

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, as dori eu sa le adopt, daca e da-mi pe privat detalii sau uite id meu krissu_kristina. Astept cu nerabdare sa imi spui:*

| romelia explică:

Pai : una 10 luni, cealalta 8 luni. le dau pentru ca eu trebuie sa merg mereu in slobozia, deci nu am cu cine sa ii las si imi e greu sa ii iau cu mine mereu. unul este cu par scurt, iar celalat are parul ciufulit, are vartejuri. da vreau sa fie impreuna pentru ca asa au crescut si stiu ca le e mai bine asa.de medic nu am avut nevoie decat doar de sfaturi si acelea mi-au fost oferite de dr ana cristi. locuiesc in bucuresti deci nu e nevoie sa se deplaseze nimeni in afara. le-am luat din pet shopuri diferite, carrefour orhidea si mall cotroceni.

| romelia explică:

Pai : una 10 luni, cealalta 8 luni. le dau pentru ca eu trebuie sa merg mereu in slobozia, deci nu am cu cine sa ii las si imi e greu sa ii iau cu mine mereu. unul este cu par scurt, iar celalat are parul ciufulit, are vartejuri. da vreau sa fie impreuna pentru ca asa au crescut si stiu ca le e mai bine asa.de medic nu am avut nevoie decat doar de sfaturi si acelea mi-au fost oferite de dr ana cristi. locuiesc in bucuresti deci nu e nevoie sa se deplaseze nimeni in afara. le-am luat din pet shopuri diferite, carrefour orhidea si mall cotroceni.