| LaraClarice a întrebat:

E cineva pe aici care doreste sa adopte un adopte un papagal nimfa?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,eu.
N-am mai mâncat de mult o tocăniţă de papagal. love struck

| LaraClarice explică (pentru anonim_4396):

Mai bine te duci dracu'! :*

| anonim_4396 a răspuns (pentru LaraClarice):

Doar dacă o iei tu înainte.
Înţeleg, tocăniţa de papagal nu-ţi place, dar supa de papagal?

| LaraClarice explică (pentru anonim_4396):

Daca tie iti place sa mananci animalele de companie e strict problema ta! Nu toti utilizatorii TPU ne incadram in aceeasi categorie, nu toti suntem cretini. Intrebarea, in cazul in care esti prea prost sa realizezi, este formulata clar, un om cu,, mintea intreaga" ii intelege scopul si nu posteaza raspunsuri eronate.
Data viitoare cand gasesti o intrebare la care nu poti da un raspuns flositor celui care a postat-o, mai bine o ignori pentru ca nu ii place nimanui sa primeasca raspunsuri tampite din partea unui copil cretin, sau cine stie, un om tardiv mental.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LaraClarice):

rolling on the floor

Fac cinste cu Parrot McNuggets.
Poate aşa îmi accepţi scuzele...

| LaraClarice explică (pentru anonim_4396):

Care a fost ultima carte pe care ai citit-o?