| anonim_4396 a întrebat:

Cine doresti catelusi din rasele "yorkshire terrier (230 euro), mops (220euro), beagle(135euro), bulldog englez (400 euro)? " catelusii sunt vaccinati, deparazitati conform varstei cu carnet de sanatate la zii. posibilitate de transport. optional pasaport si microcip. I-mi poate cineva recomanda cateva situri mai populare unde as putea adauga anuntul acesta
?

7 răspunsuri:
| Șttefania a răspuns:

Nu multumrdc. Am deja un Cocker. App mari preturi

| danielcretu1980 a răspuns:

Daca sunt cu Pedigree nu e scump. Daca nu au, atunci e prea mult.

| Lolituta a răspuns:

Nu ai si golden retriver ca as fi interesata? sau nu stii pe cineva care sa aiba de dat sau de vandut?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Noi va oferim caini din cele mai populare rase de caini, si sunt de o calitate foarte buna. Sunt la cele mai mici preturi din tara.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Acum dau beagle la 100 e

| paulthegame a răspuns:

Bag **** in caini tai der unde sa-ti dau 400 euro? ce zici de un schimb?

| burcinbogdan a răspuns:

Da si mie numarul Tau Sa Vorbim de mops vreau si eu unu.