| TiaFCRB a întrebat:

Cine imi da si mie retete speciale de haine pe webkinz dau fundita cine da cele mai multe.

Răspuns Câştigător
| laviflower a răspuns:

Pai daca vrei niste pantofi de cristal foloseste coif de printesa ochelari cu inimioara si pantofi cu toc roz.Sunt tare frumosi. Daca vrei o rochita de cowgirl foloseste palarie de cawboi jacheta de cowboi si rochita albastra.Papa.

3 răspunsuri:
| Nightqueen_4559 a răspuns:

Http://www.webkinzinsider.com/clothing-machine-recipes
uite sper ca te-am ajutat:) (fundita?)

| CapsunicaRoz a răspuns:

Am retete fooarte secrete de hainute:
-prismatic dress:caciula dude, top costum de baie cu flori salbatice, pantaloni Kaki
-retro jeans:tricou imprimeu margarete, blugi cu mansete, cizme curcubeu
Mdahh...cam astea-s alea rare...dar sa stiti, ceilalti care intra pe acest site, puteti si voi sa incercati:veti vedea, va JUR ca merge!
Retete "nerare":
1.palarie cowboy, ochelari fumurii, pantofi eleganti alb-negru
2.sapca carouri mov, pantaloni cu stelute, palaria vrajitorului
3.tricou imprimeu margarete, sort baie verde deschis, rochie colorata de vara
4.papuci pufosi, pulover gros tricotat, pantaloni Yoga
5.blugi albi, fusta kinzville(sau cum se scrie.), papuci de plaja
6.pantaloni albi, fusta fusta gri plisata, papuci maro
7. funda mica roz, pantaloni maro, pantofi alb cu negru pentru costum
8.palarie printesa, pantofi cu inimioare rosii, ochelari roz cu inimi
9.bluza cu tricou verde peste, ochelari europeni rosii, funda rosie
10.camasa mov de pijama, pulover gros albastru, top costum de baie cu flori salbatice
Cam atat! da, si daca cumva stiti sau gasiti un site sau pe un site cum se fac niste ochelari portocalii cu ceva intr-un colt, va rog sa imi ziceti...ok? funditaaaaaaaaaa?