| BombonikaMov a întrebat:

Cine imi da si mie siteuri noi cu animale virtuale si coduri de la unele dintre ele va primi fundita si voi spune absolut tuturor gestul sau frumos. multumesc! kiss

Răspuns Câştigător
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Tzau
Site vechi:www.marapets.com e vechi dar e mijto.eu il joc de 2 ani;)
Site nou:sobapets.com
Cele mai populare sunt www.marapets.com si www.neopets.com
Sper ca ti-am fost de folos :)

5 răspunsuri:
| LittleWolfLover a răspuns:

Http://www.webkinz.com/us_en/index_w.html nu e chiar atat de nou dar daca vei cauta pe internet vei gasi conturi sau daca ati vei cumpara un webking(sunt asa de dragute!:X)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am primit de pra multe ari aceasta intrebatre pe mess e cam veche

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot ce stiu de la prieteni e :Http://www.webkinz.com/us_en/index_w.html nu stiu cat e de folositor dar mai multe informatii nu am

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kneva
woozworld
imvu
ubiworld
webkinz
marapets
neopets

| alexthebest2000 a răspuns:

Andreea, uite un site cu jocuri cu animale:http://jocuricuanimale.ro/jocuri-animale/jocuri-virtuale.