| AnDee23 a întrebat:

cine imi spune de unde i-au jocuri numai cu animale virtuale?

4 răspunsuri:
| EvangelineLovin a răspuns:

Pai sims 2 pets si sims 3 pets sunt cu animale dar si cu oameni. si ai grija de animale si te joci cu ele le dresezi si chestii din astea.

| axeldavid a răspuns:

De la magazinul cu jocuri numai cu animale virtuale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa iti iai un Webkinz sai sa iti faci cont, sau daca ai un Xbox si Kinect sa iti iei Kinectimals, sau daca ai un PS3 poti sa iti iei pachetul cu EyeToy si EyePet su EyePet 2, sau daca ai PSP poti sa iti iei Invizimals, cu tot cu camera.

| AnDee23 explică:

Virtual nu pentru psp sauc chestii din astea...