| karminuta a întrebat:

Cine imi da un site cu teste de genu: ce fruct esti, cu ce yodie te potrivesti etc. Cel mai bun site cu teste primeste funda. (bineinteles nu trebuie sa fie doar testele care l-am zis eu)

7 răspunsuri:
| ピンク a răspuns:

Intra pe clopotel.ro si vei gazi in partea de sus mai multe categorii. da pe "distractie" sau "amuzament" nu mai stiu sigur ceva de genu, si cauti acolo cuvantul "teste". Vei gasi o gramada de teste, o sumedenie. Sunt teste amuzante genul "ce fruct esti","ce vedeta esti", ce personaj din serialul X esti" etc. Distractie placutaa!

| karminuta explică:

Scuzati-ma, zodie.

| IceCreamDoll a răspuns:

Incearca clopotel.ro si este sus o banda colorata cu: comunitate, jocuri, distractie. Tu pozitioneaza-te cu mouse-ul la distractie si o sa iti apara o lista. Printre ultimele scrie teste. Succes!

| Uraniu a răspuns:

Pe clopotel.ro