| NickoletaKauelyta a întrebat:

stiti vreun site sau vre'o aplicatie cu care poti sa creezi teste de genul ""cat % te potrivesti cu vedeta X" sau teste amuzante ca cele de pe clopotel de exemplu?

multumesc:* fundita big grin

1 răspuns:
| elenaellaa9607 a răspuns:

Un test asemanator sa vezi k cu ce vedeta semeni este pe facebook in cazul daca ai cont. Daca vrei sa faci teste haioase incearca site-ul urmator http://teste.haios.ro/teste.php?id=11 succes :* si distractie placuta te asigur ca vei rade. Fundita :D