| axiuta a întrebat:

Cine imi doneaza si mie o catelusa de cocker. Am un catel de 4 ani si as vrea sa tin si o femela. Se joaca impreuna si le este mai bine. Sint din Alba Iulia.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu o catea cocker spaniol. O tin legata caci nu am timp de ea.Nu am dresato din pacate dar daca o vrei iti las un nr de tel 0742490724 ti-o dau pe gratis doar sa vi dupa ea pana in jud harghita daca vrei sunama!

2 răspunsuri:
| alexandra_9818 a răspuns:

Am eu o catea cocker spaniol de culoare neagra mai bine vb pe mess id meu este mca_cosmina@yahoo.com