| ionatanrichy a întrebat:

Cine imi poate spune ce rasa e cainele de la avatar la mine?

FUNDA!

Răspuns Câştigător
| dudulica34 a răspuns:

Nu pare a fi de rasa dar seamna cu una parca jack russel terrier fara par!

| ionatanrichy explică (pentru dudulica34):

Mersi dudulica 34... asta e rasa

| dudulica34 a răspuns (pentru ionatanrichy):

Pentru nimic!

6 răspunsuri:
| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

E maidanez, nu e nicio rasa! Sau poate e o corcitura intre ceva! Iti zic sigur ca nu-i de rasa, daca nu ma crezi du-l la veterinar si convinge-tewinking. Bafta!

| BizuBVBArmy a răspuns:

Nu cred ca e vreo rasa ca asta am studiat mult aprox majoritatea raselor. Dar nu am vreo potrivire cu cinele tau si o rasa

| Andreea010100 a răspuns:

Nu este nici-o rasa. E corcitura.

| Alinahrisi a răspuns:

Seamana cu Milo din filmul Masca(the mask cu Jim Carrey). El era Jack Russel Terrier, cauta pe net standardele rasei.