| Andree a întrebat:

Cine imi poate spune jocuri de fete si site-uri. ~Multumesc anticipat.~

4 răspunsuri:
| lumeamea a răspuns:

Clopotel.ro
miniclip.ro

sunt cele mai tari
funda?love struck

| Yzzza a răspuns:

Poti intra pe site-ul www.y8.com.Acolo vei gasi o multime de jocuri ppt fete:de gatit, sa imbraci vedete cum ar fi selena gomez, kristen stewart, zac efron etc., sa machiezi vedete cum ar fi lady gaga, katy perry, demi lovato, vannesa hudgess, miley cyrus etc, sau poti face manichiuri...si mai sunt multe alte jocuri interesante. funda?:D

| misu a răspuns:

Idressup.com,jocuri pentru fete.ro...