| stefania4321 a întrebat:

Cine imi poate spune niste jocuri pentru PC..Mai precis jocuri de fete. fundita

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Http://games.gamepressure.com/ sper sa te ajute :)

| Dragonfall a răspuns:

Sims 3 sau 4. Jocuri specific facut pentru fete nu prea sunt.

| stefania4321 explică (pentru Dragonfall):

L-am mai descarcat si cand il accesam mi s-e incarca si apoi imi arata un dreptunghi cu scris in engl. in el si imi arata sa dau ok si cand daceam s-e stingea. daca poti imi poti dau un link cu sims 4 care sa il descarc...please...fundita daca imi dai un link cu SIMS 4 dar fara virusi. fundita