| Capsuinkaadulcicaa a întrebat:

Cine imi spune cum pot cumpara un webkinz de pe net si sa mi-l livreze acasa prn curier sau cine imi da un sait de unde pot cumpara primeste funda!

Răspuns Câştigător
| bbyyyyyyyy a răspuns:

Nu am putut raspunde la mesaj, dar da a comandat un singur obiect [ un webkinz]. Pretul era de 45 lei. Nu scria de transport. Acasa cand a ajuns pe factura scria pretul 45 lei si transportul 200 lei

1 răspuns:
| bbyyyyyyyy a răspuns:

Auzii. Sora mea mai mica colectioneaza aceste animale. Le poti lua de pe siteul amazon.com. Acolo sunt toate modelele. Dar te avertizez ca livrarea e scumpa de pe acest site. Daca webkinzul este 50 lei [aproximativ] Livrarea de pe amazon e 200 de lei. La soramea ii s-a intamplat chestia asta pentru ca pe site nu scrie cat costa transportul.
Sper ca te-am ajutat